Sprawdź najlepszą ofertę w mieście

Oferta sztukaterii dla każdego

Listwy styropianowe

Styropianowe listwy

Wybierając nasze produkty, możecie mieć pewność, że stworzą one w pomieszczeniach nowoczesne rozwiązania. Każdy, kto je zainstaluje, będzie mógł się cieszyć przepięknymi pokojami. Warto również wziąć pod uwagę fakt, że styropianowe listwy wspaniale się komponują z innymi elementami we wnętrzu. W dobie dzisiejszych czasów bardzo ważną kwestię odrywają ozdoby we wnętrzu. Warto wziąć pod uwagę fakt, że styropianowe listwy posiadają jedne z najpiękniejszych ornamentów i zdobień. Sprawdzą się świetnie we wnętrzach o różnorodnej kolorystyce.

Choć kiedyś sztukaterie można było zainstalować tylko w bogatych salonach czy pałacach, to dzisiaj mogą ozdobić każdy salon, kuchnie i korytarz. Styropianowe listwy dostępne są w rozmaitych w rozmaitych wielkościach i można je idealnie dopasować do danego metrażu. 

Sztukateria świetnie się sprawdzi w pomieszczeniach o każdej wielkości.

Styropianowe listwy

Nie ma znaczenie czy to jest małe wnętrze, czy duże. Takie dekory będą podkreślały każdy budynek i ścianę w pomieszczeniu.

Wyjątkowa ozdoba w wyjątkowym wnętrzu

Dekory są najlepszym rozwiązaniem dla salonu. Ich wybór sprawi, że każde wnętrze stanie się niepowtarzalne i przede wszystkim bogato zdobione. Znakomitym rozwiązaniem jest fakt, że do listew można zainstalować listwy LED, przez co ich staną się dodatkowym źródłem światła. W naszej firmie znajdziesz różnorodne rozwiązania, które pokochasz od razu!

Styropianowe listwy są najczęściej wybierane pośród wszystkich dekorów. Nie tylko ze względu na ich dużą funkcjonalność ale i praktyczność.

Listwy styropianowe

Wybierz swoją sztukaterię

Piekne portale

w listwach

apartamenty nad morzem

Nowoczesna sypialnia

w gzymsach

Gzyms
Napisz do nas

Sztukateria dla każdego