Sprawdź najlepszą ofertę w mieście

Oferta sztukaterii dla każdego

Listwy styropianowe

Listwy ze styropianu

Jeżeli kochacie, kombinować ze stylem we wnętrzach warto zdecydować się na wykorzystanie listwy ze styropianu. To dzięki nim, wasze pomieszczenia staną się przepięknie zdobione a montaż bezproblemowy. Dlatego decyzja o sztukaterii, przyniesie same korzyści dla każdego. Listwy ze styropianu to doskonały dekor, którego właściwości każdą powierzchnię. Szukając uniwersalnych, a zarazem nowoczesnych ozdób, musicie wziąć pod uwagę dekory, które sprawią wam wiele radości. Nic nie jest tak cenne, jak estetycznie zamontowana sztukateria w waszym mieszkaniu. 

Decyzja o instalacji listew ze styropianu, nie jest prosta. Jeżeli zapragniecie posiadać je w swojej nieruchomości, musicie jednak wiedzieć, że najlepiej jest je zainstalować w całym mieszkaniu. Dlatego jeżeli szukacie dekoru, dla swojej nieruchomości musi być to właśnie dekor ze styropianu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o listwachListwy ze styropianu

  • Po pierwsze listwy można zainstalować w każdym pomieszczeniu, łazienka, salon, kuchnia, garderoba, tam gdzie chcesz! Odporność na wilgoć, sprawia, że nie ulegną zniszczeniu pod wpływem zmiennych temperatur!
  • Po drugie listwy świetnie mogą współgrać z innymi elementami sztukateryjnymi jak gzymsy czy rozety;
  • Po trzecie listwy ze styropianu, występują w różnorodnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu dopasujesz je do delikatnego wnętrza, ale i tego nieco mocniejszego.
  • Po czwarte wszystkie listwy występują w białym kolorze, przez to możesz zmienić ich barwę na tę, którą pragniesz!
Listwy styropianowe

Wybierz swoją sztukaterię

Piekne portale

w listwach

apartamenty nad morzem

Nowoczesna sypialnia

w gzymsach

Gzyms
Napisz do nas

Sztukateria dla każdego